KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12867022
nr 1286 7022
Bert-Johnny Nilsson
(1934-2004), Sverige
Färgetsning, Komposition med kvinnofigurer. Signerad, daterad 1968, numrerad 14/30. Motivet: 51x37 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 november 2019
kl 20:37:40
29/10 21:21:37
Bert-Johnny Nilsson
Läs mer om Bert-Johnny Nilsson